NOSEnergy Supplement

Garanti Edilen İçerik
Toplam Organik Madde % 50
Toplam Azot % 5
Organik Azot % 3
Suda Çözünür Potasyum Oksit (K₂O) % 1
Toplam (Hümik+Fülvik) Asit % 28
pH Aralığı % 2.7 - 4.7

Tescil Belgeleri

NOS

Kullanım zamanı ve dozu

Bitki Adı Topraktan Uygulama
Sera sebzeciliğinde Domates, Biber, Patlıcan, Salatalık, Kavun, Karpuz, Kabak, Patates, Çilek, Soğan, Sarımsak, Havuç, Kereviz, Ispanak, Marul Damlama sulama sistemi ile dekara 1600 – 2000 cc AGRIONOS tohum yatağına veya bitkinin kök nahiyesine fide dikimini takiben 15 – 20 gün ara ile hasada kadar uygulanırsa başarılı sonuçlar elde edilir.
Sera sebzeciliğinde Domates, Biber, Patlıcan, Salatalık, Kavun, Karpuz, Kabak, Patates, Çilek, Soğan, Sarımsak, Havuç, Kereviz, Ispanak, Marul Damlama sulama sistemi ile dekara 2000 – 2500 cc AGRIONOS tohum yatağına veya bitkinin kök nahiyesine fide dikimini takiben 15 – 20 gün ara ile hasada kadar uygulanırsa başarılı sonuçlar elde edilir.
Kesme Çiçek ve Süs Bitkileri Damlama sulama sistemi ile dekara 1600 – 2000 cc AGRIONOS tohum yatağına veya bitkinin kök nahiyesine fide dikimini takiben 15 – 20 gün ara ile hasada kadar uygulanırsa başarılı sonuçlar elde edilir.
Meyveler Taş ve yumuşak çekirdekli meyve ağaçları, Narenciye Ağaçları, Bağ, Zeytin Damlama sulama veya salma sulama sistemi ile ağaç başına 100 – 150 cc AGRIONOS bitkinin kök nahiyesine üç ayrı tekerrürde uygulandığında başarılı sonuçlar elde edilir.