Nos NitroAzotlu sıvı organomineral gübre

Garanti Edilen İçerik
Organik Madde % 30
Toplam Azot (N) % 12
Amonyum Azotu (NH₄-N) % 2
Üre Azotu (NH₂-N) % 10
Suda Çözünür Bor (B) % 0.05
Suda Çözünür Bakır (Cu) % 0.05
Suda Çözünür Demir (Fe) % 0.05
Suda Çözünür Mangan (Mn) % 0.05
Suda Çözünür Molibden (Mo) % 0.01
Suda Çözünür Çinko (Zn) % 0.05
Serbest Aminoasitler % 7
pH Aralığı 2.6-4.6

Tescil Belgeleri

Nos Nitro

Kullanım alanı, şekli, zamanı ve miktarı

Bitki Adı Topraktan Uygulama
Sera sebzeciliğinde: Domates, Biber, Patlıcan, Salatalık, Kavun, Karpuz, Kabak, Patates, Çilek, Soğan, Sarımsak, Havuç, Marul, Kereviz, Ispanak Damlama sulama sistemi ile dekara 1000 cc tohum yatağına veya bitkinin kök bölgesine fide dikimini takiben hasada kadar 2-3 uygulama yapılırsa başarılı sonuçlar elde edilir.
Açık Alan Sebzeciliğinde: Domates, Biber, Patlıcan, Salatalık, Kavun, Karpuz, Kabak, Patates, Çilek, Soğan, Sarımsak, Havuç, Marul, Kereviz, Ispanak Damlama sulama sistemi ile dekara 1000 cc tohum yatağına veya bitkinin kök bölgesine fide dikimini takiben hasada kadar 2-3 uygulama yapılırsa başarılı sonuçlar elde edilir.
Kesme Çiçek ve Süs Bitkileri Damlama sulama sistemi ile dekara 1000 cc tohum yatağına veya bitkinin kök bölgesine fide dikimini takiben 15 – 20 gün ara ile hasada kadar uygulanırsa başarılı sonuçlar elde edilir.
Meyveler Taş ve yumuşak çekirdekli meyve ağaçları, Narenciye Ağaçları, Bağ, Zeytin Damlama sulama veya salma sulama sistemi ile ağaç başına 50-100 cc bitkinin kök bölgesine 2-3 kez uygulandığında başarılı sonuçlar elde edilir.