Hakkımızda

Firmamız

2009 yılında kurulan Agrio Tarım, sektörde yenilikçi ve lider bir firma olma hedefiyle Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren %100 Türk iştirakli bir tarım firmasıdır. Agrio Tarım, Organik ve Organomineral gübre ürünlerinin üretimini ve pazarlamasını tüm Türkiye’ye gerçekleştirmektedir.

Agrio Tarım, kaliteden hiç bir zaman taviz vermeyen, dürüst ve güvenilir ticaret anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, üstün teknolojisi ve profesyonel ekibi ile yoluna devam etmektedir.

Antalya Organize Sanayi bölgesinde kurulu tesislerinde, doğal kaynaklar ve çağdaş koşullarda yüksek teknolojiyle ürettiği Organik, Organomineral gübre ve EC Fertilizer ürünleriyle Türkiye’de tarım sektörünü bir adım öteye taşımayı hedeflemektedir.

Hedeflerimiz

Agrio Tarım, en iyi en kaliteli ürünleri çiftçimize ulaştırmak ve Türkiye’de tarım sektörünün dünya lideri konumuna gelmesi için çabalamaktadır. Çiftçilerimizin emeğini hakkıyla almasını ve yüksek verim elde etmesini sağlayacak ürün ve hizmetleri sunar.

Kendimizi sürekli yenileyerek, yeni teknolojiler geliştirerek tarım sektörünün öncü kuruluşu olma yolunda ilerliyoruz. 4 senede başardıklarımızla sektörde lider bir kuruluş olduğumuzu ispatladık. Takım çalışmasına verdiğimiz önemle, adımız ve duruşumuzla saygı duyulan bir kuruluş konumuna geldik. Bundan sonra da aynı hızla devam ederek Agrio ismini tarım ile bütünleştirmeyi hedefliyoruz.

Çevreye duyarlı, toksik madde içermeyen 100% organik ürünlerimizle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak en büyük hedefimiz ve misyonumuzdur. Agrio sadece ticari bir kuruluş değil aynı zamanda sosyal sorumluluğu olan, kültürel ve bilimsel faaliyetlere önem veren, tabiata saygılı bir kurumdur.