Agrion MagicToprağınızın kilidini açın!

Agrion Magic

  • Toprağınızın kilidini açar.
  • Topraktaki bitki besin maddelerinin hareketliliğini ve kökler tarafından alımını sağlar.
  • Yüksek çözünürlükte saf hammadde hızlı ve kolay erime.
  • Toprağınızda tuz birikimini önler.
  • Bitki besin maddelerinin kök bölgesinde tutunmasını sağlar.

HER DAMLASINDA BİTKİNİZE SİHİRLİ DOKUNUŞ

Özel formulasyonu, farkli hammaddesi ve yüksek üretim teknolojisi ile AGRION MAGIC tüm bitkilerin ihtiyacı olan spesifik bir gübredir. Hızlı ve kolay bir şekilde erir, çabuk alınır, düşük dozlarda bile yüksek etkiye sahiptir.

AGRION MAGIC özel üretim içeriğiyle kök bölgesine uygulandığında yüksek asitleştirme gücüne sahiptir, bu özelliğiyle toprakta (kireci yüksek) bağlı bulunan besin elementlerinin alımını sağlar, böylece farkını ortaya koyar.

Agrion Magic (5-0-30)

İçerdiği özel katkılarla toprağınızdaki kilitlenmiş alımı zor makro ve mikro besin elementlerinin bitkiniz tarafından alımını sağlar. İçerdiği yüksek derecede saflık ve çözünürlüğe sahip hammaddeler sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Yüksek orandaki potasyum içeriğiyle bitkilerinizi nişasta ve şeker sentezlemeye teşvik ederek, kaliteli ve yüksek verimli, albenisi olan meyveler yetiştirmenizi sağlar. Bitkilerinizin güçlü kök sistemi ve kalın gövdeye sahip olmasını sağlayarak hastalıklara karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Agrion Magic (10-40-10)

Yetiştirme periyodunun ilk ve orta dönemlerinde kök gelişimi ve çiçeklenme için gerekli fosfor ihtiyacını karşılayacak formülasyonda bir üründür. Olumsuz iklim koşullarında bitkilerin enzimatik faaliyetlerinde ihtiyaç duyduğu enerji kaynağı olan ATP üretimi için gerekli fosforu sağlar.

Agrion Magic (5-25-25)

Agrion Magic işlevsel özellikleriyle potasyum ve fosfor ağırlıklı formülasyonu ile bitkinin yetiştirme periyodunda çiçeklenme ve meyve oluşumunu sağlar. Kolay erir ve hızlı alınabilir özel saf hammaddelerden elde edilmiş bir üründür. Topraktaki bitki besin maddelerinin hareketliliğini ve kökler tarafından alımını arttırır.