Agrion DripAlınabilirliği en yüksek damlama gübresi

Agrion Drip

Formulasyonlar

AGRİON DRİP 15-30-15+ME

Yetiştirme periyodunun ilk ve or ta dönemlerinde uygulanır. Bitkilerin çiçeklenme dönemindeki NPK ihtiyacına göre hazırlanmış bir formülasyondur. Bitkilerin çiçek tomurcuklarını oluşturabilmesi için gerekli FOSFOR içeriğinin yanında yetiştirme dönemine uygun olarak tutmuş meyvelerin gelişimi için NK içermektedir.

AGRİON DRİP 18-18-18+ME

Bitkilerinizin yetiştirme periyodu boyunca ihtiyaç duyduğu tüm temel elementleri (NPK) karşılayabilecek bir formülasyondur. Bitkinin ana biyolojik fonksiyonları olan döllenme, fotosentez ve meristematik gelişmeyi teşvik eder. Yetiştirme periyodu boyunca çiçeklenme, meyve tutumu ve meyve büyütme dönemlerinde kullanılır.

AGRİON DRİP 16-8-24+ME

Bitkinizin çiçeklenme sonrası meyve tutumu ve meyve gelişimini sağlamak için uygulanır. Meyvelerin aynı zamanda hasada gelmesini sağlar. Meyve kalitesini ve verimi arttırır. Bunun yanında bitkilerinizin hastalıklara karşı direncini arttırır.

AGRİON DRİP 17-9-33

Yüksek saflık ve çözünürlüğü olan hammaddelerden elde edilmiş olup, her türlü yetiştiricilikte damlamadan ve yapraktan uygulanabilir. Bileşimindeki özel katkılarla bitkileriniz tarafından daha hızlı ve kolay alınır. İçerdiği NPK oranları bitkilerin yetiştirme periyodunun orta ve son dönemlerine uygun olarak ihtiyaç duyduğu yüksek potasyumu karşılayacak şekilde ayarlanmıştır. Ürünlerinizde kaliteli verimi arttırmasının yanında meyvelerin daha iyi renk almasını sağlar.

AGRİON DRİP 10-52-10

Genel olarak yetiştirme periyodunun ilk ve or ta dönemlerindeki kök gelişimi ve çiçeklenmeye yönelik hazırlanmış yüksek fosfor içerikli bir formülasyondur . Bitkinizin generatif aksamını geliştirmeye yönlendirerek sorunsuz çiçeklenme ve üründe erkencilik sağlar . Hava koşullarının kötüleştiği, toprak ısısının düştüğü ve fosfor alımının azaldığı dönemlerde dahi bitkiler tarafından kolay alınan bir fosfor kaynağıdır .